بررسی این گزارش در مورد طراحی سایت

راه‌اندازی سایت توسط خود مشتری به صورت سرویس آنلاین سایت ساز ویزاردی

شرکت های طراح وب معمولا برای جذب مشتری و ترغیب، چنین کارهایی می‌کنند.

اگر سایت خود را با یک سامانه طراحی سایت کلیکی که اجازه می دهد با چند کلیک سایت را در چند دقیقه راه اندازی کنید، طی یک فرم ویزاردی چندمرحله ای، راه اندازی کنید:

شما هرگز نمی توانید با چند ده میلیون تومان، سایتی شبیه به دیجی کالا طراحی کنید! سایت دیجی کالا، که سعی کرده است جای خالی آمازون را در ایران پر کند، موفق ترین فروشگاه اینترنتی کشور است. برای درک ابعاد گسترده مالی این شرکت کافی است بدانید :

وب‌رمز خدمات خرید هاست و دامین حرفه ای و پرسرعت را به صورت رایگان به همراه پروژه‌های طراحی سایت ارائه می‌دهد و در صورت تمدید قرارداد پشتیبانی سایت، خدمات رایگان هاستینگ پرسرعت نیز تمدید می‌گردد.

الو کجایی ؟ من امروز نیستم ، آقا سایت من کار نمی کنه من مسافرتم ، یعنی کسی دیگه نیست جواب منو بده نه فقط منم این نشد پشتیبانی که ، تیم پشتیبانی باید هر روز جواب شما رو بده ، شما بالاخره سوالی دارید نکته ای دارید ، اصلا می خواهید یک المانی یا امکانات خاصی به سایت خودتون اضافه کنید پس براتون مهم است که یک تیم پشت شما باشه نه یک فرد پس باید این نکته را هم در نظر بگیرید که کسی که خونه نشسته و پول جا نمیده یک فرد هست و قیمت کلیک کنید کمتری می گیره برای طراحی سایت یا کسی که در تو مرکز شهر نیست شما بالاخره در طول کار جلساتی را با تیم طراحی دارید نمی تونید که مثلا غرب هستید برید شرق ، یا شما هستید برید جنوب ولی خیالتون راحت باشه ما دقیقا وسط شهر هستیم کجا : میدان فاطمی همون اول خیابان جویبار دسترسی مترو که راحت با ماشین هم می تونید بیاید پس به این نتیجه می رسیم که پشتیبانی و داشتن دفتر برای شرکت طراحی سایت هزینه داره و این هزینه کردن برای راحتی شما هست .

سایت‌های فروشگاهی، فروشگاه اینترنتی و دارای خرید و فروش و مبادلات مالی آنلاین.

هدف از سایت : صرفا در فضای وب حضور داشته باشیم و دیده شویم...

یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی، گاز رسانی و فاضلابی

شرح اینکه شما مبلغ پروژه را، طی چندین مرحله،‌ در چه نقاط عطفی از انجام پروژه و به چه صورتی می پردازید. البته نمی‌بایست این را، با «طراحی سایت قسطی» اشتباه گرفت!

سلام خداقوت. شما شرایط اقساطی(قیمت) هم برای طراحی سایت دارید؟لطفا راهنمایی کنید

برای توسعه اپلیکیشن آی‌او‌آس آن وب سایت، می‌بایست هزینه کرد:

از سایت انتظار برندسازی و بازاریابی اینترنتی و سئو دارید.

علاوه بر رعایت اصول اولیه سئو در کلیه پروژه های شرکت طراحی سایت وب‌رمز٬ با دریافت مشاوره سئو رایگان میتوانید بهینه سازی و سئو وب سایت خود را نیز به وب رمز بسپارید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بررسی این گزارش در مورد طراحی سایت”

Leave a Reply

Gravatar